Breadcrumbs

Artykuly i Porady

Wskazówki dla rodziców

Wskazówki dla rodziców

Rodzicielstwo i pomogą utrzymać sytuację pod kontrolą! Pełnienie roli rodzica to jedna z najbardziej interesujących i stanowiących wyzwanie przygód, jaką przyjdzie Ci przeżyć. Dla świeżo upieczonych rodziców wszystko jest nowe, a rodzicielstwo przebiega po stromej krzywej uczenia. Dlatego też producent Nurofenu dla dzieci zebrał razem niektóre praktyczne informacje dotyczące rodzicielstwa, aby pomóc Wam odnaleźć się w tej nowej roli.
Relacja pomiędzy rodzicem i dzieckiem

Relacja pomiędzy rodzicem i dzieckiem

„Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś/-abyś być traktowany/-a". Dziecko nie poświeci Ci więcej uwagi, grzeczności i współpracy niż Ty jemu. Dobre zachowania należy nagradzać, a tych niewłaściwych nie. Wydaje się to oczywiste, ale nie takie proste do zrealizowania. Na przykład kupienie dziecku słodyczy, aby przestało marudzić w sklepie zadziała, jednak dziecko otrzyma poniższy komunikat: „Jeśli marudzisz, kupię Ci słodycze”. Zdecydowanie lepiej kupić słodycze w dniu, w którym dziecko nie marudzi.
Naturalne sposoby zwalczania bólu

Naturalne sposoby zwalczania bólu

Jeśli często doświadczasz bólu, być może zainteresują Cię alternatywne sposoby jego uśmierzania. Proste domowe metody mogą pomóc Ci zwalczyć ból, złagodzić stany zapalne i poprawić samopoczucie.
Problemy z odrabianiem pracy domowej? Oto kilka wskazówek

Problemy z odrabianiem pracy domowej? Oto kilka wskazówek

Odrabianie pracy domowej może być czasem żmudnym zajęciem zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Przedstawiamy pomocne wskazówki dotyczące efektywnego wykorzystania czasu podczas odrabiania pracy domowej, które sprawią, że czas ten będzie mniej stresujący dla całej rodziny.