Breadcrumbs

Artykuly i Porady

Sposoby na bolące gardło

Sposoby na bolące gardło

Ból gardła pojawia się często jako wynik lekkich schorzeń, takich jak pospolity katar i grypa. Bolące gardło powoduje dyskomfort, utrudnia sen i powoduje pieczenie przy przełykaniu...
Migreny u nastolatków

Migreny u nastolatków

Podobnie jak wśród osób dorosłych, w przypadku nastolatków migreny także są dość często spotykanym zjawiskiem. Jeśli cierpisz na regularne migreny lub bóle głowy, pamiętaj – nie jesteś wyjątkiem! Jak wskazują statystyki zebrane przez organizację charytatywną The Migraine Trust, siedmioro na dziesięcioro uczniów ma od czasu do czasu silne bóle głowy. W przeważającej większości są to mężczyźni. Dowiedz się więcej o bólach migrenowych u nastolatków.

Migreny u dorosłych

Migrena to coś więcej niż ból głowy. To rodzaj bólu, który mało kto zrozumie, dopóki samemu go nie doświadczy. Migrena ma wpływ na cały organizm i życie codzienne. Oto kilka praktycznych porad, w jaki sposób ją skutecznie rozpoznać oraz sprawnie sobie z nią poradzić.
Nasze produkty

Nasze produkty

Gdy jesteś chory lub ranny, twoje ciało uwalnia substancje zwane prostaglandynami. Powstają wskutek pobudzenia nerwowego, wywołując ból, obrzęk, zapalenia oraz gorączkę. Ibuprofen blokuje ich produkcję przez organizm, co pozwala na skuteczną redukcję takich objawów jak ból, stany zapalne i gorączka.