Ulotki dla pacjenta

Nurofen Express Forte

Nurofen Express Forte (Ibuprofen 400mg)

Nurofen Ultima

Nurofen Ultima (Ibuprofen 200mg + paracetamol 500mg)

Nurofen dla_dzieci junior karton pomarancza

Nurofen dla dzieci Junior o smaku pomarańczowym (Ibuprofen 40 mg / ml)

Nurofen dla dzieci junior truskawka

Nurofen dla dzieci Junior o smaku truskawkowym (Ibuprofen 40 mg / ml)

Czopki dla dzieci nurofen

Nurofen dla dzieci (Ibuprofen 125 mg)

Nurofen dla dzieci zawiesina - pomarańcza

Nurofen dla dzieci o smaku pomarańczowym (Ibuprofen 100 mg / 5 ml)

Nurofen Express

Nurofen Express (Ibuprofen 200 mg)

Nurofen Forte

Nurofen Forte (Ibuprofen 400 mg)

Żel przeciwbólowy Nurofen

Nurofen Zel (Ibuprofen 50 mg/g)

Nurofen Zatoki

Nurofen Zatoki (Ibuprofen 200mg + chlorowodorek pseudoefedryny 30mg)

Nurofen Express Femina

Nurofen Express Femina (Ibuprofen 200 mg)

Nurofen dla dzieci zawiesina - truskawka

Nurofen dla dzieci o smaku truskawkowym (Ibuprofen 100 mg / 5 ml)

Nurofen Forte dla dzieci

Nurofen dla dzieci o smaku truskawkowym (Ibuprofen 100 mg / 5 ml)

Nurofen Forte dla dzieci - Pomarańcza

Nurofen dla dzieci Forte o smaku pomarańczowym (Ibuprofen 40 mg / ml)

Nurofen Junior dla dzieci od 6 lat

Nurofen dla dzieci (Ibuprofen 200 mg)

Nurofen dla dzieci - Czopki

Nurofen dla dzieci, 60 mg, czopki (Ibuprofenum)

Nurofen tabletki przeciwbólowe

Nurofen, 200 mg, tabletki powlekane (Ibuprofenum)