Nurofen Ultima

Silniejsze działanie*, dłuższa ulga**.

Nurofen Ultima to produkt który zawiera 200 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu. Jest pierwszym i jedynym środkiem wykorzystującym unikalną i nowoczesną, opatentowaną technologie Synchro-Tech, która łączy ibuprofen i paracetamol w sposób, który sprawia, że składniki leku uwalniane są równolegle, co pozwala na ich jednoczesne działanie.

Wskazania do stosowania:

  • Nurofen Ultima stosowany jest w krótkotrwałym leczeniu łagodnego umiarkowanego bólu związanego z migreną, bólu główy, bólu pleców, bólów menstruacyjnych, bólu zęba, bólów reumatycznych, bólu mięśni, bólów z łagodnymi postaciami zapalenia stawów, leczenia objawów przeziębienia oraz gryby, bólu gardła i goraczki.

Dostępne opakowania:

  • 12 tabletek powlekanych

Skład:

  • 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu oraz 500 mg paracetamolu.

Ulotka dla Pacjenta




* niż jego substancje czynne stosowane samodzielnie
** niż w przypadku 500 mg paracetamolu (4 godziny) lub 1000 mg paracetamolu (5 godzin)
Jak radzić sobie zbólem - wybierz swój Nurofen