Nurofen Forte Express

Trafia w ból dwa razy szybciej*

Tabletki powlekane Nurofen Forte Express zawierają nową formułę ibuprofenu w postaci dwuwodnej soli sodowej ibuprofenu, dzięki czemu lek szybciej się wchłania i zaczyna działać dwukrotnie szybciej niż standardowy Nurofen w tabletkach.

Wskazania do stosowania:

  • Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego:
    - bóle głowy, m.in. ból napięciowy i migrena,
    - bóle okolicy krzyżowej,
    - bóle zębów, np. po ekstrakcji zębów,
    - nerwobóle,
    - bóle mięśniowe, stawowe i kostne,
    - bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie.
  • Gorączka różnego pochodzenia, m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych.
  • Bolesne miesiączkowanie.

Dostępne opakowania:

  • 12, 24, 48 tabletek powlekanych

Skład:

  • 1 tabletka zawiera ibuprofen 400 mg w postaci dwuwodnej soli sodowej ibuprofenu 512 mg.

    * niż standardowy preparat Nurofen w tabletkach.

Ulotka dla Pacjenta



Jak radzić sobie zbólem - wybierz swój Nurofen