Nurofen dla dzieci Forte 200mg/5ml

Ta sama dawka w połowie objętości leku*.

Ta sama dawka ale mniej płynu do połknięcia dzięki skoncentrowanej dawce. Nurofen dla dzieci Forte zawiera więcej ibuprofenu, dzięki czemu teraz mniejsza dawka jest potrzebna żeby zwalczyć ból i gorączke u Twojego dziecka. Najczesciej wybierany przez polskie Mamy produkt na ból i gorączkę u dzieci**

Wskazania do stosowania:

    Leczenie gorączki różnego pochodzenia, w tym gorączki spowodowanej:
    • przebiegiem zakażeń wirusowych
    • odczynem poszczepiennym
    Leczenie bólów różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, jak np.:
    • bóle głowy, gardła i mięśni np. w przebiegu zakażeń wirusowych
    • bóle mięśni, stawów i kości, na skutek urazów narządu ruchu (nadwerężenia, skręcenia)
    • bóle na skutek urazów tkanek miękkich
    • bóle pooperacyjne
    • bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych, bóle na skutek ząbkowania
    • bóle głowy
    • bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego

Skład:

  • 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu.

Ulotka dla Pacjenta



* W porównaniu do Nurofen dla dzieci, Ibuprofenum, 100 mg/5 ml, zawiesina doustna. Robimy odstęp pomiędzy 200 a mg i pozniej pomiedzy 5 a ml
** IMS Polska, listopad 2010
Jak radzić sobie zbólem - wybierz swój Nurofen