Nurofen Tabletki Powlekane 200 mg

Celnie trafia w źródło bólu.

Nurofen Tabletki powlekane 200 mg zawiera substancje czynną ibuprofen, dzięki czemu zwalcza bóle różnego pochodzenia.

Wskazania do stosowania:

  • Bóle różnego pochodzenia takie jak bóle głowy, bóle okolicy krzyżowej, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśni i stawów, bolesne miesiączki.
  • Gorączka w przebiegu grypy i przeziębienia

Dostępne opakowania:

  • 6, 12 tabletek powlekanych

Skład:

  • 1 tabletka zawiera substancję czynną: ibuprofen 200 mg.

Ulotka dla Pacjenta



Jak radzić sobie zbólem - wybierz swój Nurofen