nrf-ultima-296x170

Nurofen Ultima

Nurofen Ultima

Nurofen Ultima łączy w sobie siłę dwóch składników – ibuprofenu i paracetamolu. Dzięki temu zapewnia podwójną moc w walce z bólem i jest skuteczniejszy niż jego składniki stosowane samodzielnie.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA:

Doraźne leczenie łagodnego do umiarkowanego bólu związanego z migreną, bólu głowy, bólu pleców, bólów menstruacyjnych, bólu zęba, bólów reumatycznych, bólu mięśni, bólu związanego z łagodnymi postaciami zapalenia stawów, przeziębieniem oraz grypą, bólu gardła lub gorączki.

Szczególnie polecany do leczenia bólu wymagającego silniejszych środków przeciwbólowych niż ibuprofen lub paracetamol stosowanych oddzielnie.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:

12 tabletek powlekanych

24 tabletek powlekanych

SKŁAD:

1 tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu.

Wykaz składników dodatkowych – patrz ulotka dla pacjenta.

ULOTKA DLA PACJENTA:

Pobierz ulotkę dla Pacjenta