Nurofen Express (Ibuprofen 200 mg)

Nurofen Express z innowacyjną formułą sodową ibuprofenu wchłania się prawie 3 razy szybciej niż standardowe tabletki z ibuprofenem w postaci kwasu. Dzięki temu zaczyna zwalczać ból już w ciągu 15 minut!

Cechy produktu

  • Działa już w ciągu 15 minut.
  • Dostępne opakowania: 6 tabletek powlekanych

Opis produktu

Nurofen Express z innowacyjną formułą sodową ibuprofenu wchłania się prawie 3 razy szybciej niż standardowe tabletki z ibuprofenem w postaci kwasu. Dzięki temu zaczyna zwalczać ból już w ciągu 15 minut! Nurofen Express działa na bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego.

Nurofen Express zawiera 200 mg ibuprofenu w postaci ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

Brak specjalnych zaleceń.
Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Nie stosować leku Nurofen Express po upływie terminu ważności zamieszczonego na pudełku oraz na blistrze (po EXP).

Lek jest przeznaczony wyłącznie do stosowania doustnego, u pacjentów dorosłych i dzieci w wieku co najmniej 12 lat.Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: dawka początkowa – 1 do 2 tabletek, potem w razie potrzeby od 1 do 2 tabletek co cztery godziny. Tabletki popijać wodą. Nie stosować więcej niż 6 tabletek w ciągu doby. Lek przeznaczony do krótkotrwałego stosowania.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

EA_8090391